O dusans

Bohoslužby v únoru

2. února
08:30
10:00
Betlémský kostel
Červený kostel
Olga Tydlitátová
Olga Tydlitátová

rodinná neděle
9. února

08:30
10:00
14:00
Betlémský kostel
Červený kostel
Rychmanov
Jana Hofmanová
Jana Hofmanová
Jana Hofmanová
VP
VP
16. února
08:30
10:00
Betlémský kostel
Červený kostel
Daniel Ženatý
Daniel Ženatý
23. února
08:30
10:00
14:00
Betlémský kostel
Červený kostel
Rychmanov
Jiří Gruber
Jiří Gruber
Jiří Gruber
1. března
08:30
10:00
Betlémský kostel
Červený kostel
Ondřej Macek
Ondřej Macek
VP
VP

Bohoslužby v lednu

 1. ledna         10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová            VP                     

 

 5. ledna         8:30               Betlémský kostel            Jiří Gruber                     

                       10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                      Cantate Domino

                                                                                     

12. ledna         8:30               Betlémský kostel            Jana Hofmanová

                        10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová           

                        14:00              Rychmanov                    Jana Hofmanová            ekumenická bohoslužba

                       

19. ledna         8:30               Betlémský kostel           Jaroslav Vítek

                        10:00              Červený kostel               Jaroslav Vítek

                                                                              

26. ledna         8:30               Betlémský kostel            Jana Hofmanová

                        10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová

                        14:00              Rychmanov                   

 

 2. února         8:30               Betlémský kostel           Olga Tydlitátová

                        10:00              Červený kostel               Olga Tydlitátová            rodinná neděle

 

Pokračovat ve čtení

Adventní koncert

           Červený kostel

                                               6.12. 2019 v 17.00 hod.

 

 

Program:

Simon Bartolomeo:                Offertorium pastoralis – varhany

Gottfried Finger:                    Sonáta C dur pro trubku, hoboj a varhany

Georg Friedrich Händel:        „Lascia chio pianga“ pro soprán a varhany

Giuseppe Tartini:                    Koncert D dur pro trubku a varhany ( I. věta )

Hyeronimus Haura:                Pastýřské plesání – varhany

Cesar Franck:                          „Panis Angelicus“ pro soprán, hoboj a varhany

Tomaso Albinoni:                   „Adagio“ pro trubku, hoboj a varhany

Georg Friedrich Händel:        „Ombra mai fu“ pro soprán a varhany

František Xaver Brixi:             „Narodil se Kristus Pán“ – fuga pro varhany

Antonio Vivaldi:                     „Domine Deus“ pro soprán, trubku a varhany

Ennio Moriccone:                    Gabriel´s  Oboe – hoboj a varhany

Johann Sebastian Bach:         „Schafe können sicher weiden“ pro soprán, trubku,

                                                                  hoboj a varhany

Antonio Vivaldi:                     „Col piacere de la fede“ pro soprán, trubku, hoboj a varhany

 

Účinkují:                                  Rula Machačová – zpěv

                                                 Vlastimil Bialas – trubka

                                                 Jiří Bělík – hoboj

                                                 Martin Jakubíček – varhany

 

 

 

Pokračovat ve čtení

Bohoslužby v prosinci

 1. prosince        8:30          Betlémský kostel                  Jana Hofmanová                   VP                  

                            10:00         Červený kostel                     Jana Hofmanová                   VP        

                            19:30         Červený kostel                     Jiří Gruber                            nešpory

 

 8. prosince        8:30          Betlémský kostel                  Jiří Gruber                                               

                           10:00         Červený kostel                     Jiří Gruber                            křest

                           14:00         Rychmanov                           Jiří Gruber

                                              

15. prosince       8:30          Betlémský kostel                  Jiří Gruber

                           10:00         Červený kostel                     Jiří Gruber

 

22. prosince       10:00         Betlémský kostel                  Jana Hofmanová                  dětská slavnost

 

24. prosince       15:00         Betlémský kostel                  Jiří Gruber         

                             23:00         Červený kostel                     Jana Hofmanová

 

25. prosince       8:30          Betlémský kostel                  Jana Hofmanová                   VP                  

                            10:00         Červený kostel                     Jana Hofmanová                   VP        

 

26. prosince       9:00          Betlémský kostel                  Jaroslav Vítek            

                            9:00          Rychmanov                           Jiří Gruber                            VP

 

29. prosince       8:30          Betlémský kostel                  Jaroslav Vítek

                           10:00         Červený kostel                     Jaroslav Vítek

 

31. prosince       17:00         Červený kostel                     Jiří Gruber                         

Pokračovat ve čtení

Prosincové Hudební nešpory

       Na první adventní neděli v 19:30 vás zveme k Hudebním nešporám v Červeném kostele, při nichž vystoupí smíšený pěvecký sbor Kantiléna s programem „Perly klasicismu“. Biblickým zamyšlením poslouží bratr farář Jiří Gruber a výtěžek dobrovolného vstupného bude určen brněnskému středisku Diakonie ČCE.

 

Pokračovat ve čtení

Bohoslužby v listopadu

3. listopadu    8:30               Betlémský kostel            Jana Hofmanová            Díkčinění, VP       

                      10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová            Díkčinění, VP

                      19:30              Červený kostel               Štěpán Hájek                     nešpory

 

10. listopadu  8:30               Betlémský kostel            Jaroslav Vítek                                           

                      10:00              Červený kostel               Jaroslav Vítek                     

                                                                         

17. listopadu  8:30               Betlémský kostel            Jiří Gruber

                      10:00              Červený kostel               Jiří Gruber

 

24. listopadu  8:30                Betlémský kostel            Jana Hofmanová           

                      10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová

                      14:00              Rychmanov                   Jana Hofmanová

                                                                                 

1. prosince     8:30               Betlémský kostel            Jana Hofmanová

                      10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová

                      19:30              Červený kostel               Jana Hofmanová            nešpory  

 

Pokračovat ve čtení

Bohoslužby v říjnu

6. října           8:30               Betlémský kostel            Jiří Gruber                                            

                     10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                      křest       

                     19:30              Červený kostel               Jana Hofmanová            nešpory                  

                                                      

13. října        10:00              Červený kostel               Daniel Ženatý                ekumena                                                                                                       Jiří Gruber                      VP

                     14:00              Rychmanov                    Jiří Gruber

 

20. října         8:30                 Betlémský kostel           Jana Hofmanová           

                     10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová           

                                                                                     

27. října         8:30                 Betlémský kostel           Jiří Gruber

                     10:00              Červený kostel               Jiří Gruber

                     14:00              Rychmanov                    Jiří Gruber             

 

3. listopadu    8:30                 Betlémský kostel           Jana Hofmanová            Díkčinění, VP       

                       10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová            Díkčinění, VP

                       19:30              Červený kostel               Štěpán Hájek                  nešpory                   

Pokračovat ve čtení